HAKKIMIZDA
KayBis, ilk olarak 2010 yılında, Kayseri’de uygulamaya alınmıştır. KayBis’ in işletilmesi, bakım ve onarımı Kayseri Ulaşım AŞ tarafından yapılmaktadır. 2010 yılında ithal olarak kurulan sistem, 2015 yılında yerli hale getirilmiş ve daha kaliteli bir hizmet sunulmaya başlanmıştır. Yerli sistem, her geçen gün daha iyi bir performansla hizmetini sürdürmekte ve gelişimi kendisine prensip edinmektedir.  


KayBis’ in Faaliyet Alanları Şu Şekildedir:

1- Kent İçi Ulaşım Bisikleti (KayBis) İşletmeciliği;

Türkiye’de ilk defa uygulanan “Kent İçi Bisiklet Sistemi”ni Kayseri Ulaşım AŞ işletmektedir. KayBis olarak, yatay işaretleme ile belirlenmiş 90 km bisiklet yolu, 30 adet bisiklet istasyonu, 600  adet özel tasarlanmış bisikletle ve genişlemeye müsait yapısı, nitelikli, üst seviyede bilgi ve beceriye sahip 6 personeliyle, 2015 yılı da dahil olmak üzere yaklaşık 7000 kullanıcıyla Kayseri halkına hizmet sunmaktayız. KayBis işletme faaliyetleri kapsamında; bisikletlerin ve istasyonların bakım/onarımı, Kayseri Ulaşım AŞ tarafından yapılmakta ve sistemin en güzel şekilde işletilmesi için maksimum çaba sarf edilmektedir. 

Akıllı Bisiklet Kiralama Sistemi Üretimi

2010 yılında faaliyetine ithal bir sistemle başlanılan KayBis, dezavantajları ortadan kaldırıp avantajları arttırmak ve sistemi geliştirmek amacıyla, 2015 yılında yerli sisteme dönüştürülmüş ve  “Akıllı Bisiklet Kiralama Sistemi” üretilmeye başlanmıştır. KayBis bu kapsamda diğer şehirlerdeki Belediyelerin de ihalelerine girmekte ve anahtar teslimini tamamen yerli olarak, “Akıllı Bisiklet Kiralama Sistemi Proje İşi” şeklinde yapmaktadır.

İstasyonlar
İstasyonların konumları ve istasyondaki mevcut bisiklet sayısını öğrenmek için haritayı kullanabilirsiniz.
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Tüketici Destek Hattı
Kayseri Şehir İçi Ulaşım Bisikleti
© Copyright 2014 Web tasarımı Medyatör